UAB „DORA“ ĮGYVENDINA PROJEKTĄ „MODERNIŲJŲ TECHNOLOGIJŲ DIEGIMAS GAMYBINĖJE VEIKLOJE UAB „DORA“ - UAB 'Dora'

zenklas_2015 04 13
UAB „DORA“ ĮGYVENDINA PROJEKTĄ „MODERNIŲJŲ TECHNOLOGIJŲ DIEGIMAS GAMYBINĖJE VEIKLOJE UAB „DORA“
Projekto NR. 03.3.1-LVPA-K-850-01-0017

 

UAB „Dora“ įgyvendinamu projektu siekia prisidėti ir prie Lietuvos šalies MVĮ konkurencingumo didinimo, diegdama inovacijas gamybos procesuose, investuodama į technologinių pajėgumų tobulinimą, tuo pačiu įsidiegdama moderniąsias technologijas gamybos procesuose: savarankiškai veikiančias gamybos procesų skaitmenizavimo technologijas, kurios padės užtikrinti vertės kūrimo grandinės efektyvumą, sudarys sąlygas darbo našumo, pajamų augimui ir pajėgumų didėjimui bei paskatins įmonės pokyčius.

Projekto vykdytojas: UAB „DORA“
Projekto įgyvendinimo terminas: 2019 m. lapkričio 15 d. – 2021 m. liepos 10 d.
Projekto biudžetas: 150.825,00 Eur
Skirtas finansavimas: 98.036,25 Eur

Projekto tikslas: Moderniųjų technologijų diegimas siekiant didinti gamybinius pajėgumus.
Projekto veikla: Moderniųjų technologijų diegimas.
Projekto rezultatai:
1. Grąžinamąsias subsidijas gaunančių įmonių skaičius – 1 įmonė.
2. Investicijas gavusios įmonės pajamų padidėjimas – 31,27 proc.

Projektas finansuojamas: iš Europos regioninės plėtros fondo pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 03.3.1-LVPA-K-850 „Regio potencialas LT“.

UAB „DORA“ – dorų rankų darbo komanda jau daugiau nei 15 metų specializuojasi kokybiškos premium mėsos užkandžių gamyboje. Tai įmonė rinkai tiekianti vytintos jautienos ir kiaulienos gaminius. Iš gamyklos kasdien iškeliauja daugiau nei 80 rūšių dūmu kvepiančių dešrų, kumpių, skilandžių, vytintų gaminių, iš kurių kiekvienas yra sukurtas pagal unikalias receptūras ir gaminamas taikant skirtingas gamybos technologijas ir procesus. UAB „DORA“ stengiasi išlikti konkurencinga, todėl noriai investuoja į įmonės modernizavimą ir plėtrą, siekiant skatinti pokyčius įmonėje.

Kontaktinis asmuo: Mantas Žilinskas, mantas@themeatmakers.com

EUR